Zamieszkaj nad morzem

Piaszczyste plaże i bliskość morza

Willa Kaprów znajduje  się nad Zatoką Pucką z piaszczystymi plażami i bliskością Morza Bałtyckiego. Nadmorskie mieszkania Willi Kaprów w Pucku są usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji tylko 100 metrów od morza.

Ostatnie mieszkania gotowe do odbioru

Zaletą naszej oferty, jest to, że inwestycja Willa Kaprów jest gotowa, a mieszkania dostępne dla odbiorców.  W sprzedaży pozostało już tylko kilka mieszkań czekających na zainteresowanych. Nowoczesna architektura budynku, staranność wykonania,  skandynawska dokładność i minimalizm, jakim kieruje się inwestor Kowo Udvilking, wpływają na atrakcyjność inwestycji.

Zainwestuj w mieszkanie nad morzem

Mieszkanie nad morzem, to miejsce rekreacji i wypoczynku, ale też doskonały pomysł na zainwestowanie własnych środków w dobrej lokalizacji. Willa Kaprów to doskonałe miejsce do kupna mieszkania nad morzem na wynajem.

Miasto Puck, które znajduje się na trasie z Trójmiasta do Władysławowa i na półwysep Helski, staje się coraz ciekawszym miejscem nad Bałtykiem.

  Plany rozbudowy Mariny  i portu oraz podejmowane przez miasto inwestycje,  wpływają znacząco na plany inwestowania w mieszkanie w Pucku.

Rekreacja i sporty wodne

Bliskość Morza Bałtyckiego stwarza szerokie możliwości do uprawiania sportów wodnych. Perełką wybrzeża puckiego jest rezerwat przyrody Beka z 2000 gatunkami ptaków oraz najdłuższa w północnym rejonie Polski ścieżka rowerowa o długości 44 kilometrów.

Zawsze marzyłeś o własnym apartamencie nad morzem? Nie czekaj i zmień marzenia w rzeczywistość nim wszystkie apartamenty zostaną sprzedane.

Biuro Sprzedaży w Pucku

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego biura sprzedaży mieszczącego się w Willi Kaprów przy ulicy Kaprów 1/1.

Sprawdź ofertę

Lokalizacja inwestycji

ul. Kaprów 1
84-100 Puck

Adres biura sprzedaży

ul. Kaprów 1
84-100 Puck

Kierownik Biura Sprzedaży

Dominika Nogala
tel. 601 865 555

Inwestor

Generated with Avocode.